10 lat

Lay-Z-Spa ™ firmy Bestway jest pierwszym na świecie nadmuchiwanym luksusowym spa. Prawie dziesięć lat zaawansowanych inżynieryjnych poszukiwań pozwoliło na stworzenie niepowtarzalnego produktu. Lay-Z-Spa to dostępne cenowo, wygodne w obsłudze, łatwe w rozstawieniu i zapewniające całkowite odprężenie spa.

System masażu Lay-Z-Massage

Nie ma nic bardziej relaksującego niż zanurzyć się w ciepłej, bulgoczącej wodzie po długim i ciężkim dniu. System Lay-Z-Massage łączy temperaturę wody i masujące strumienie, zapewniając maksymalny relaks.

 

Odpłyń na chmurze bąbelków masażu perełkowego AirJet. Zanurz się w wodzie i poprzez naciśnięcie jednego przycisku zrelaksuj swoje ciało i umysł.

Wystarczy jedynie wcisnąć przycisk “Masaż” na panelu sterowania a z dysz wydobędą się relaksujące bąbelki powietrza, otaczając Cię radosną przyjemnością.

Ciesz się głębokim masażem z AirJet Plus!
System AirJet Plus uwalnia pęcherzyki powietrza ze środka i boków dna basenu, aby koić nogi i plecy za pomocą masażu.

AirJets PLUS HydroJets! Dostajesz to, co najlepsze z połączenia obu technologii w rozwiązaniu HydroJet Pro. Osiem kierunkowych i regulowanych dysz wodnych HydroJet łączy się z systemem masażu powietrzem AirJet, zapewniając kompleksowy relaks w spa.

Możesz wybrać tylko AirJet albo tylko HydroJets lub oba jednocześnie -wybór należy do Ciebie z HydroJet Pro!

Konstrukcja ścianek

Wzmocniona konstrukcja Beam

Wytrzymała budowa Lay-Z-Spa opiera się na konstrukcji Beam. Technologia ta zapewnia doskonałą stabilność strukturalną, która pozwala jednocześnie zachować komfort luksusowego spa. Nasze Spa to wyjątkowo trwały produkt, który zachowuje swój kształt, niezależnie od tego, ile razy jest on nadmuchiwany lub opróżniany.

Wykonanie

3-warstwowe Duraplus™

Trwały, a jednocześnie wygodny, DuraPlus ™ jest ultra wytrzymały – 3 warstwy z siatki poliestrowej i PCV. Wewnętrzna struktura z DuraPlusTM gwarantuje, że spa nie zmieni swój kształt bez względu na to, ile razy je napompujesz lub opróżnisz. .

Materiał Drop Stitch

Drop Stitch to zaawansowany technologicznie materiał, który zawdzięcza swoje niezwykłe właściwości trwałej choć niezwykle lekkiej sieci połączeń tysięcy poliestrowych nici.

Skórzana tekstura

Skórzana tekstura wykończenia zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale również wygodę. Niezależnie od tego, czy Twoje Lay-Z-Spa ustawione jest na zewnątrz czy w budynku, zawsze prezentuje się wyjątkowo.

Żródło ciepła

Źródło ciepłego masażu

Lay-Z-Massage wykorzystuje połączenie dysz powietrza AirJets lub dusz wodnych HydroJets ze strumieniem ciepła, zapewniając w ten sposób maksymalny relaks w Lay-Z-Spa.

System Zmiękczania Wody ClearSoft

Technologia Freeze Shield™

Lay-Z-Spa z Freeze Shield ™ są przystosowane do użytku przez cały rok, przy każdej pogodzie. Nasze spa zaprojektowane z innowacyjną technologią mają wbudowane czujniki temperatury wody, dzięki którym temperatura nigdy nie spada poniżej poziomu komfortu. Freeze Shield automatycznie zwiększa krążenie wody, gdy temperatury są niskie, aby zapobiec uszkodzeniu wewnętrznych części.

SYSTEM SPUSZCZANIA POWIETRZA

Zaprojektowany w celu zapewnienia jeszcze większego komfortu z korzystania z Lay-Z-Spa, system Spuszczania Powietrza, pozwala Ci zaoszczędzić czas. Wystarczy założyć adapter i obserwować jak szybko, wygodnie i bezproblemowo powietrze zostaje odprowadzone. Ten nowy system zawierają wszystkie modele Lay-Z-Spa.